TR EN

İçerik Bulunamadı.Sayfa Güncelleniyor.Lütfen Sonra Tekrar Deneyin.

since 1999

EMAKS MOBİLYA AKSESUARLARI


Ürün Gamı

Alüminyum, Zamak, Demir, Plastik gibi hammaddelerin yanında, deri ve tekstil ürünlerinin bütünleşmesiyle oluşan, mükemmel formlar, sıra dışı sonuçlar ...

 • Mobilya Kulpları
 • Düğmeler
 • Askılar
 • Mobilya Ayakları
 • Özel tasarım tamamlayıcı ürünler
 • İmalat

  Emaks ürünlerinin yüksek kalitesinden ödün vermeden, mükemmel bir hizmet sağlamak için, farklı depatmanları kapsayan bir yapı oluşturduk.

  Bu departmanların herbiri kendi alanında uzmanlığa ve spesifik sorumluluklara sahip olmakla birlikte mantıksal olarak birbirlerine zincir halkaları gibi bağlıdırlar.

  Buradaki tek gerçeklik müşterilerimizin tüm gereksinimlerini karşılayacak yüksek kalitede hızlı ve doğru üretimdir.

  Türk Malı Tasarım

  50’den fazla ülkede hizmet verdiğimiz uluslararası müşterilerimiz ile birlikte sayısız yurtiçi müşterilerimizin memnuniyeti ve bize olan güveni, standartlarımızın en iyi göstergesidir.

  since 1999.

  DÜNYA’NIN
  50 ÜLKESİNE İHRACAT

  Emaks’ın profesyonel ve deneyimli kadrosu ürünlerini, Türkiye’nin herhangi bir limanından Dünya’nın her yerine hızlı ve doğru şekilde ulaştırır.

  Arnavutluk Cezayir Azerbaycan Belarus Bosa Bulgaristan Costarica Hırvatistan Çek Cumhuriyeti Mısır Gürcistan Yunanistan Macaristan İran Irak Italy Ürdün Kazakistan Kenya Kosova Lübnan Makedonya Malta Moldova Nijerya Umman Pakistan Filistin Romanya Rusya Sudi Arabistan Tunus Ukrayna Abd Özbeksitan

  Bir mobilyada estetik algınızı üst seviyeye çıkaracak
  ne varsa, hepsi EMAKS’da ...